PoligoHN Atış yönetim yazılımı ile, Atış Poligonlarının, müşteri kayıtlarını, üyelik bilgilerini, eğitmen kayıtlarını, silah ve mermi envanterlerini, atış esnasında kullanılan mühimmat miktarını, kullanılan yol ve tutar bilgilerini kayıt altına alması ve dijital ortamda saklaması mümkün hale gelmiştir.

Poligondaki atış yol sayısı ve eğitmen sayısına istinaden, atış yapacak olan müşterilerin gün ve saat planlaması, randevu ekranından yapılarak, hatalı işlem ve aynı saate kayıt engellenmektedir. Programa girilen randevu kayıt işleminden sonra, sistem tarafından müşterinin cep telefonuna otomatik olarak SMS gönderimi sağlanmakta ve müşteri bilgilendirilmektedir.

Atış Poligonunda yapılacak olan kampanyalar, eğitimler, indirimli atış günleri vb. gibi hizmetler, toplu SMS ile tüm müşterilere ya da poligon üyelerine gönderilebilmektedir. (SMS gönderim hizmeti opsiyonel olup, istenirse programdan kaldırılabilmektedir.)

Programda Android tabletler üzerinde çalışan, müşterinin atış yapacağı silahların listesini görebileceği bir yazılım da opsiyonel olarak programa eklenebilmektedir. Böylelikle, müşterilere daha görsel bir sunum yapılabilmektedir. Tablet yazılımına ek modül yapılarak, yollarda atış yaptıran eğitmenlerin, kullanılan mermi bilgilerini sisteme girmesi sağlanmakta olup, bu bilgilerin merkezi kayıt personelinin ekranına güncellenmesi sağlanabilmektedir. (Not : Tablet yazılımı devam etmekte olup, poligon işletmecisinin isteğine göre geliştirilmektedir.)

Program hakkında bilgi almak için : bilgi@hnyazilim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir